چاپ دیجیتال و تکثیر سی دی و دی وی دی

چاپ دیجیتال و تکثیر سی دی و دی وی دی

ارائه خدمات چاپ دیجیتال و استمپر و تکثیر انواع سی دی و دی وی دی با بالاترین کیفیت چاپ و رایت با قیمت های کاملاً رقابتی، تحویل در اسرع وقت، نمونه‌گیری رایگان، با بیش از 10 سال سابقه درخشان

سیستم چاپ دیجیتال بر روی انواع لوح فشرده با بالاترین رزولوشن dpi4800×2400 و بهترین جوهرهای مخصوص چاپ به منظور هرچه بهتر شدن خروجی چاپ انجام شده و تمامی CD و DVD های استفاده شده در این مجموعه دارای کیفیت ساخت Grade A بوده تا موقع فرایند رایت و همچنین اجرا دچار کوچکترین مشکلی نشوند.

چاپ دیجیتال به صورت 6 رنگ با دستگاههای حرفه ای بدون کوچکترین تلرانس رنگ انجام می شود تا بالاترین کیفیت را برای مشتریان عزیز فراهم نماید، همچنین طرحهای تمپلات کامل نیز بدون کوچکترین رده خطی انجام می گیرد.

خروجی روزانه این مجموعه در چاپ و تکثیر دیجیتال تعداد 10.000 عدد لوح فشرده می باشد و تیراژهای پایینتر در همان روز و در کمتر از 5 ساعت کاری تحویل می گردد و امکان سفارش هر تعدادی برای مشتریان عزیز فراهم می باشد.
همچنین شما میتوانید بدون پرداخت هزینه قبل از انجام چاپ نمونه رایگان دریافت کرده و پس از تأیید، چاپ روی لوح فشرده انجام شود.